A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/otelrhbr/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Holiday Inn Bursa Hotel Nilüfer

Holiday Inn Bursa Hotel

2000 yılı Temmuz ayında Uludağ Ünivesitesi Görükle kampusü içerisinde açılan Holiday Inn Bursa, InterContinental Hotels Group zincirinin bir parçasıdır. Temiz havası, doğası, tarihi yerlere ve sanayi bölgesine yakınlığı ile işadamları ve turistler tercih sebebi olan Holiday Inn Bursa, modern ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Bursa 4 yıldızlı otelleri nden olan Holiday İnn Bursa Hotel fiyatları ve otel hakkında ayrıntılı bilgi için otelin web sitesinden yararlanabilirsiniz. Bursada kaliteli oteller arasında bulunan otel Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Güzel bir Uludağ tatili için muhteşem bir konuma sahip olan otel misafirlerini özenle ağırlamaktadır.

Kurumsal Ana Sayfa / Kurumsal Holiday Inn Bursa, .20 Temmuz 2000 tarihinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisinde 20.000m2 açık,10.000 m2 çim, 5.000 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Çalışma Tarzımız; Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’da yaptıkları konaklama süresince verilen servisin kalitesi, onların otel hakkında edindikleri izlenim, bizim için en önemli faktördür. Kalite ve servis beklentileri; Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’da konaklamalarında tamamıyla memnun olduklarından emin olmak için, fiziki ürünler daima temiz, bakımlı, iyi ve çalışır durumdadır. Her yil bir kalite değerlendirmesi Inter Continental tarafından yapılmaktadır. Bu değerlendirmeyi Kalite Değerlendirme Danışmanı (QEC) yapmaktadır ve otele ziyareti önceden bildirilmemektedir. Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan, en başarılı otel olmak. Misyonumuz; Müşterilerimizin yararı için, Inter Continental Hotels Group’un belirlediği standartları kullanarak kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Kararlığımız; Misafirlerimiz yüksek seviyede servis ve kalite beklemektedir. Bundan dolayı, tüm Holiday Inn Bursa servis felsefesine harfiyen uymaktadır. Sürekli olarak misifirlere, beklentilerini karşılayan, etkili ve profesyonel müşteri servisi sağlamak. Misafirperverlik Vaadi Programı; Dünyada ki tüm Holiday Inn otelleri Misafirperverlik Vaadi Programına katılmak zorundadır. Holiday Inn Bursa çalışanları, işlerini , aşağıda belirtilen “Mükemmel Servisin 7 Kuralını” göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Otele gelen her müşterinin farkına varıp, sıcak bir merhaba ile karşılamak, Müşterilerin her türlü isteğini hemen ve samimi bir şekilde halletmeye çalışmak, Sıcak ve misafirperver bir ortam oluşturmak için yardımcı olmak, Yönetim ve görünüş itibarı ile , profesyonel bir görüntü tasarlamak, Müşteri memnuniyeti, emniyet ve güvenliğini üstlenmek, Oteldeki ve yakın çevredeki servisler hakkında doğru bilgiler vermek, Müşteri için herşeyin doğru ve mükemmel olması için çalışmak,

Tesiste limitsiz ölçüde yerli içki, Zengin menü, Holiday Inn orkestrası / Oryantal, Gece sonunda havuzbaşında sıcak şarap ve sucuk partisi / çorba servisi gibi hizmetler ve aktiviteler bulunmaktadır.

İletişim
Holiday Inn Bursa Hotel
4 Yıldızlı

: Diğer

: (0224) 442 85 40

: (0224) 442 87 96

: reservationetholidayinnbursa.com

: www.holidayinnbursa.com

: Bursa - Nilüfer

: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü 16065 BURSA / TURKEY

Yorumlar

mehmet öncel 7 Yıl önce

süper

 • 3 yıldızlı

  Adapalas
  Bursa / Osmangazi

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Illegal string offset 'title'

  Filename: helpers/MY_url_helper.php

  Line Number: 55

  Adapalas Otel
 • Butik

  İZNİK
  Bursa / İznik

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Illegal string offset 'title'

  Filename: helpers/MY_url_helper.php

  Line Number: 55

  İZNİK OTEL
 • 4 Yıldızlı

  Gönlüferah
  Bursa / Bursa Merkez

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Illegal string offset 'title'

  Filename: helpers/MY_url_helper.php

  Line Number: 55

  Gönlüferah Hotel