A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/otelrhbr/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Çiftehan Kaplıcaları-Çelikhan Hotel & Spa Niğde Merkez

Çiftehan Kaplıcaları-Çelikhan Hotel & Spa

Bir kral dairesi. 8 süiti, 96 standart odası, ve 210 yatak kapasitesi bulunan Çelikhan Hotelin toplantılarınızı gerçekleştireceğiniz iki toplantı salonu, restoranı, sağlıklı yaşam merkezi ve eğlenip hoşça vakit geçirebileceğiniz 2 de oyun salonu bulunuyor. Sağlık Bakanlığının flörtü sular sınıfında değerlendirdiği Çiftehan kaplıcalarına ail termal sular, sodyum ve sülfat açısından zengin olmaları nedeniyle, romatizmal ağrıların, eklem kireçlenmelerinin, bel fıtığının, siyatik ağrılarının, kimi kadın hastalıklarının, karaciğer iltihaplanmalarının, safra kesesi rahatsızlıklarının, spastik ağrıların, böbrek hastalıklarının, ve cilt hastalıklarının tedavisinde etkili olmaktadır. sağlıklı yaşam merkezinde Bay, Bayan Termal Havuz, Çocuk Havuzu, Jakuzili Havuz, Eğlence ve Egzersiz Havuzu, Bay-Bayan Türk Hamamı, Bay-Bayan Sauna, Bay-Bayan Buhar Odası, özel Aile Banyoları, Bitki Banyoları, Çamur Parafin Uygulamaları Bayan Güzellik Merkezi Bay-Bayan Masaj Odaları Aletli Spor Merkezi Bulunmaktadır. Dinlenme Salonu, Çocuklar. Gençler ve Yetişkinler İçin ayrı Oyun Salonları. Mini Market. Aktar. Kuaför. Snack Bar. Lobby Bar ve Servis Bar. şark Köşesi. 50 Kişilik ve 150 Kişilik olmak üzere 2 Toplantı Salonu. 250 Kişilik Kapalı Restoran. Hangi nedenle geliyorsanız gelin ve ne kadar süreyle kalacak olursanız olun. Çİftehan Kaplıcalar kompleksinde ve Çelikhan Hotel’de yılın 365 günü güleryüzlü ve kaliteli hizmeti bulacaksınız.

Bir kral dairesi. 8 süiti, 96 standart odası, ve 210 yatak kapasitesi,50 Kişilik ve 150 Kişilik olmak üzere 2 Toplantı Salonu. 250 Kişilik Kapalı Restoran,sağlıklı yaşam merkezi,2 adet oyun salonu bulunmaktadır.

Bay-Bayan olmak üzere 2 adet Termal Havuz,Büyük Yüzem Havuzu,Jakuzi,Çocuk Havuzu,Özel Aile Banyoları, 2 adet Sauna,Türk Hamamı,2 adet Buhar Odası

Çiftehan Kaplıcaları Çelikhan Hotel
İletişim
Çiftehan Kaplıcaları-Çelikhan Hotel & Spa
Termal

: Diğer

: (0388) 531 22 42

: (0388) 531 22 33

: w_ekizethotmail.com

: www.hotelcelikhan.com

: Niğde - Niğde Merkez

: Çiftehan,Ulukışla-Niğde

Yorumlar

rifat yılmaz-adana nar çiçekçilik 17 Yıl önce

torosların eteklerinde güzide narin enderi bulunmayan tabiatla iç içe olan şirin belde olan çiftehan kaplıcalari çelikpalas oteli nin evsahip ligine müsafir perverligine personelin ilgi ve alakalarının güzel hizmetlerinden dolayı otel yönetiçilerine ve tüm personellerine cani gönülden çok çok teşekürlerimi bildirir son suz selamlarımı sunarım

ÇİFTEHAN 5 Yıl önce

çok güzel

 • Termal

  Çiftehan Kaplıcaları-Çelikhan & Spa
  Niğde / Niğde Merkez

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Illegal string offset 'title'

  Filename: helpers/MY_url_helper.php

  Line Number: 55

  Çiftehan Kaplıcaları-Çelikhan Hotel & Spa
 • 3 yıldızlı

  Şahiner
  Niğde / Niğde Merkez

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Illegal string offset 'title'

  Filename: helpers/MY_url_helper.php

  Line Number: 55

  Hotel Şahiner