Divan İstanbul City

Şehir merkezinde olan tesis Taksim’e 5, Atatürk havaalanına 25 km uzaklıktadır. Tesisin çevresi iş bölgesi olduğu için genellikle misafirlerin gereksinimlerini karşılayacağı bir yer olup güleryüzlü temiz personelleri ile hizmet etmektedir. İstanbul’un en lüks alışveriş merkezleri ‘nden biri olan Cevahir’e birkaç km uzaklıktadır. Tatilin yanında birçok alışveriş yapabileceğiniz istediğiniz tüm mağazaların bulunduğu bir yerdir. Ayrıca şehrin birçok tarihi yerlerine de en fazla 10 km uzaklıktadır. 98 standart odası, 1 engelli odası, 19 single odası, 9 aile odası ve 17 junior oda ile toplamda 144 oda 228 yatak kapasitelidir. Tesis iş bölgesinde kurulu olduğu için iş adamları ‘nın görüşmelerini yapacağı özenle hazırlanmış olan toplantı salonları ‘nıda konuklarına sunmaktadır.

Şehrin tüm güzellikler ‘i ile yapacağınız muhteşem kahvaltı, Dünya, Türk ve deniz ürünlerini bir arada sunan 150 kişilik kapalı restaurantı, yemekten sonra hoş sohbetler edebileceğiniz Snack Bar ve Overtime Bar‘da içkilerinizi yudumluyabilirsiniz. Ayrıca tesisin uyandırma servisi, kablosuz internet, internet, çamaşırhane, resepsiyonda kasa, otopark gibi hizmetleride bulunmaktadır.

Tatil yaparken bir yandan da formunuzu korumak için sizlere güzel fitness center ve sauna’ya giderek birazda olsun rahatlayabilirsiniz. İstanbul’un birçok tarihi yerlerini gezebilir, burda tatil yapmanın ayrıcağını yaşabilirsiniz.

merkezi kliba
İletişim
Divan İstanbul City
4 Yıldızlı

:

: 212 337 49 00

: 212 337 49 49

: info.divancityetdivan.com.tr

: www.divan.com.tr

: İstanbul - Beşiktaş

: Büyükdere Caddesi No:84

Yorumlar
Henüz bu tesis için yorum yapılmamış.